Hliníkové pergoly posuvné  

 

Pergoly vyráběné na míru

Moderní hliníkové pergoly s posuvnou střechou se vyrábějí dle odlišných požadavků a potřeb každého projektu. Systém pohyblivých střech je kompletně vyvíjen a vyráběn v zázemí moderní společnosti v Itálii, a je osazen do moderních celohliníkových konstrukcí vyráběných v rozměrech a barvách podle požadavků každého klienta. V případě, že si z nabízených systémových konstrukcí nevyberete, vytvoříme vám v našich dílnách atypickou konstrukci na míru . Záleží na typu pergoly a stínění, které se vám líbí a které si zvolíte. My se Vašim požadavků přizpůsobíme.

 

V bezpečí před deštěm, sluncem a větrem

Pohyblivé PVC střechy našich hliníkových pergol jsou vysoce odolné. Vydrží jakýkoli déšť a prudký vítr až do rychlosti 70 km/h. Jsou vybaveny jedinečným systémem dešťových žlabů, který spolehlivě odvede veškerou dešťovou vodu pod terasu, do záhonu nebo kanalizace. Pohyblivé PVC střechy jsou zcela nepromokavé, snadno se udržují a vynikají dlouhou životností. Zároveň jsou opatřeny UV Blockout folií, která odráží sluneční energii a zajistí příjemné klima pod pergolou i v horkých letních dnech. Účinná ochrana venkovního prostoru za každého počasí.

  Hliníkové pohyblivé pergoly STAVEKO TRADE

Sezóna venkovního posezení s létem nekončí
 
 Široká škála příslušenství

Integrované LED osvětlení s několika barevnými tóny, mobilní aplikace pro ovládání, infrazářiče, větrná čidla.  Vaši pergolu můžete naučit mnoho funkcí a vytvořit z ní ještě lepšího pomocníka. A pokud vás moderní technologie při relaxaci na terase nezajímají,  vyberete si z široké palety barevných odstínů a moderních materiálů. 

 Kontrola každého projektu

Pergoly jsou během výroby sestaveny a odzkoušeny. Po kontrole je technici opět rozeberou, pečlivě zabalí a připraví na transport ke svému novému majiteli. Při montáži  u vás doma víme, že pergola bude fungovat na 100%. 

 

Hliníkové pohyblivé pergoly STAVEKO TRADE

Naše pergoly se maximálně přizpůsobí vašemu očekávání a přání. Dáváme prostoru smysl.
 

 

Seznamte se s tou pravou…

Většina pergol je určena ke kotvení do stěny domu. Výjimkou jsou TOP pergoly NOMO a pergoly RIALTO, jejichž konstrukce umožňuje instalaci do prostoru i připevnění na stěnu domu. Luxusní hliníková pergola NOMO a hliníková pergola RIALTO vynikají čistým designem. Jejich dokonalý systém výklopných dešťových žlabů odvede vodu do poslední kapky. Konstrukce snadno doplníte o boční rolety, které jsou skryté v konstrukci pergoly. Zvolit můžete i bezrámová skla, pro váš ničím nerušný výhled.

Zdaleka nejoblíbenější hliníková pergola FUSION kombinuje elegantní a subtilní konstrukci s integrovanou čelní roletou. Žádná dodatečná kazeta pověšená na konstrukci, ale přímo 2 v 1 . Čelní roleta RASO, stejně jako důmyslný systém odvodu dešťové vody, jsou ukryty uvnitř konstrukce pergoly. Nadčasový vzhled bez přesahů a kvalitní zpracování dělá z modelu FUSION velmi oblíbenou variantu.

 Naše pergoly se maximálně přizpůsobí vašemu očekávání a přání. Dáváme prostoru smysl bez ohledu na počasí.

 Pokud ještě váháte, prohlédněte si luxusní lamelové (bioklimatické) pergoly s otočnými lamelami. Celohliníková moderní konstrukce ochrání venkovní prostory před deštěm, sluncem, větrem, a dokonce i před sněhem. Bioklimatické pergoly jsou ideální k celoročnímu využití.

   Kontaktujte nás pro konzultaci a vizualizaci zdarma. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

 

 

 Zpět

slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy