Chytrá domácnost 

 

Přívětivý

Bezdrátový ovládací systém TAHOMA umožňuje ovládání pergol, rolet, vjezdových bran, osvětlení, topení, a vlastně všeho elektrozařízení v domácnosti. Vše ovládáte pohodlně pomocí aplikace ve svém tabletu nebo smartphonu.

Chytrý

Možnost sestavení různých scénářů řízených stiskem tlačítka, časem, světlem nebo teplem podle představ a potřeb uživatele. Zpětná vazba zařízení vám dá jistotu, že se doma odehrálo přesně to, co jste potřebovali - ať už jste kdekoliv.

Jednoduchý

Díky jednoduchému ovládání je systém TAHOMA vhodný pro každého. Bez nutnosti komplikovaných zařízení s nákladným servisem. Bez nutnosti kabelových rozvodů. Instalaci provedou naši odborníci během několika chvil.

 

 

Rychlý kontakt

Pro více informací volejte 775 717 979, nebo využijte rychlý formulář.


GDPR

slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy

Kam dále?

Hledáte něco jiného? Podívejte se do dalších kategorií našich výrobků. Pokud ani zde nenaleznete to pravé řešení pro váš dům, terasu a zahradu, spojte se s námi, prosím. Navrhneme a vyrobíme řešení přímo na míru. Realizujte vaše představy s námi. Dáváme prostoru smysl.

 

Nevíte, který produkt je pro vás ten pravý? Vstupte do světa našich realizací a načerpejte inspiraci právě pro váš projekt. Každý prostor vyžaduje individuální přístup a nabízí rozmanitá řešení. Dáváme prostoru smysl za každého počasí.