apco cleaner/apco protectant

hygiena pro vaši pergolu
Naše výrobky se vyznačují kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Všudypřítomná špína a prach se ale podepíšou na vzhledu konstrukcí a textilií. Proto si pergoly, rolety i markýzy zaslouží občasnou hygienu. Prostě proto, aby vypadaly skvěle. Čištění se dá provést svépomocí běžně dostupnými přípravky v domácnosti nebo lépe k tomu určenými čističi a impregnacemi APCO CLEANER a APCO PROTECTANT.
 

Objednejte si u nás kompletní balíček určený k čištění a impregnaci pergoly s PVC střechou za 1150 Kč nebo jednotlivě čistič APCO CLEANER a impregnaci APCO PROTECTAN.

 

                             

slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy

Kam dále?

Hledáte něco jiného? Podívejte se do dalších kategorií našich výrobků. Pokud ani zde nenaleznete to pravé řešení pro váš dům, terasu a zahradu, spojte se s námi, prosím. Navrhneme a vyrobíme řešení přímo na míru. Realizujte vaše představy s námi. Dáváme prostoru smysl.

 

Nevíte, který produkt je pro vás ten pravý? Vstupte do světa našich realizací a načerpejte inspiraci právě pro váš projekt. Každý prostor vyžaduje individuální přístup a nabízí rozmanitá řešení. Dáváme prostoru smysl za každého počasí.