vzorníky barev a materiálů

fantazii se meze nekladou

Připravili jsme pro vás vzorníky materiálů a jejich barevnách odstínů, které používáme při výrobě pergol, rolet a markýz. 

Sami rozhodněte, jak bude váš nový produkt vypadat. A pokud si v našich vzornících nevyberete, nevěšte hlavu. V rámci naší zakázkové výroby můžeme pracovat i s dalšími materiály a jejich odstíny. 

 
Barevné odstíny hliníkových konstrukcí

Společnost PRATIC má ve svém moderním skladě více než 300 km hliníkových profilů lakovaných v několika základních barevných odstínech, které nejčastěji používá pro výrobu všech svých výrobků. Mimo základní odstíny je možné vybírat z palety doporučených barev nebo ze vzorníku RAL.

stáhnout vzorník 

 

Barevné odstíny dřevěných konstrukcí

Pro povrchovou úpravu dřevěných konstrukcí pergol se používají dva typy nátěrů - klasické dvouvrstvé lazury s hladkým lesklým povrchem a olejové nátěry  s přírodním vzhledem povrchu

 
PVC textilie pohyblivých střech

Základem PVC textilí je skelná síťovina, která zajišťuje pevnost a tvarovou stálost materiálu. Vrstvy PVC nanesené na skelné síťovině tvoří strukturu a barevný odstín textilie. BLOCK OUT filtr (nebo-li UV filtr) je speciální film, kterí odráží 100% sluneční energie (nepropouští skrz textilii světlo, ani teplo).

 

Precontraint 602 

Hladká jednobarevná textilie s BLOCK OUT filtrem je z horní i spodní strany totožná a tvoří základ nabídky pro PVC posuvné střechy.

stáhnout vzorník

Opatex 

Dvoubarevná textilie s BLOCK OUT filtrem má spodní stranu s jemnou strukturou v barvě béžové. Horní strana v několika odstínech.

stáhnout vzorník

Precontraint 302

Textilie bez BLOCK OUT filtru nabízí širokou škálu barevných odstínů. Textilie částečně propouští sluneční energii.                               

stáhnout vzorník

 
Technické textilie pro rolety

Dvě odlišné technologie výroby pracují s totožnými základními materiály - skelným vláknem a PVC. Veškeré textilie jsou zcela nenasákavé, tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškozemní.

 

Screen

Z jednotlivých skelných vláken potažených vrstvou PVC je utkaná textilie v maximální šíři 320 cm. I největší rolety mají textilii bez napojení. Propouští cca 10% sluneční energie.

stáhnout vzorník

Soltis 92

Skelná vlákna vytvoří síťovinu, která je potažena vrstvou PVC. Jak název napovídá, textilie odráží 92% sluneční energie. Větší rozměry rolet vyžadují napojení textilie.

 

stáhnout vzorník

Soltis 86

Soltis 86 propouští více světla a dodává se v odlišných barevných odstínech než varianta 92. Větší rozměry rolet i zde vyžadují napojení  (svaření) textilie.

 

stáhnout vzorník

slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy

Kam dále?

Hledáte něco jiného? Podívejte se do dalších kategorií našich výrobků. Pokud ani zde nenaleznete to pravé řešení pro váš dům, terasu a zahradu, spojte se s námi, prosím. Navrhneme a vyrobíme řešení přímo na míru. Realizujte vaše představy s námi. Dáváme prostoru smysl.

 

Nevíte, který produkt je pro vás ten pravý? Vstupte do světa našich realizací a načerpejte inspiraci právě pro váš projekt. Každý prostor vyžaduje individuální přístup a nabízí rozmanitá řešení. Dáváme prostoru smysl za každého počasí.