Hliníkové pohyblivé pergoly 

Někdy i malý detail může být velká věc..

Hliníkové pergoly NOMO, FUSION, LEVEL , EVO s posuvnou PVC střechou jsou nadčasové, elegantní a technologicky vyspělé konstrukce, které umožňují pobyt venku bez ohledu na počasí. Kvalitní provedení skrytého mechanismu pohyblivé střechy se v různém designovém provedení objevuje ve všech typech pergol PRATIC. Zcela nepromokavé, vysoce odolné posuvné střechy jsou konstruovány i do nejprudšího deště a větru o rychlosti až 70 km/hod. UV block our filtr zajistí žádoucí příjemné klima pod pergolou i v horkých letních dnech. Rozmanité konstrukce pergol se kotví do stěny domu, nebo stojí samostatně  v zahradě, či na terase. Privátní i komerční využití.

nahled produktu.JPG

Nomo - vodorovná hlinková pergola

Luxusní pergola nové generace pro náročné, pobyt venku dostupný každý den. NOMO je dokonalý společník pro posezení, či odpočinek v každém počasí. Moderní technická řešení v kombinaci s  kvalitními materiály a precizním zpracováním, přináší uživatelům maximální pohodlí téměř po celý rok. Originální design, komfort a radost z pobytu venku každý den.

zobrazit detail
426_06_rialto_1466506876.jpg

Rialto - vodorovná hliníková pergola

RIALTO sdílí moderní technická řešení s modelem NOMO. Hlavní předností je funkční a čistě vyhlížející konstrukce. Pergola vytváří dokonalý prostor, ve kterém si vychutnáte čerstvý vzduch, kávu a komfort života venku. 

zobrazit detail
colore_4.jpg

Fusion - hliníková pergola ve sklonu

NOVÁ, moderní pergola FUSION kombinuje osvědčenou subtilní konstrukci s integrovanou vertikální roletou RASO - žádná dodatečná kazeta s roletou, skvěle dokresluje vzhled domu. 2 v 1 a bez kompromisů, život i odpočinek venku za každého počasí. Luxusní design a kvalitní zpracování.

zobrazit detail
nahled.JPG

Level - hliníková pergola ve sklonu

LEVEL vybízí své majitele k životu pod širým nebem. Moderní a elegantní konstrukce vyrobená z kvalitních materiálů s integrovaným svodem pro odtok vody a bezúdržbovým provozem. Pohyblivá pergola LEVEL vytváří dokonalé prostředí za každého počasí.

zobrazit detail
225.jpeg

Evo - hliníková pergola ve sklonu

EVO je ideální pro ty, kteří chtějí obohatit svůj dům o jedinečný designový a funkční prvek. Elegantní a čisté linie konstrukce splynou s každým prostředím.

zobrazit detail