IMG_3250 (Custom) (002).JPG

Doporučený servis a čištění

Nepodceňujte pravidelný servis , čištění i seřízení vašich pergol. Vaši pergolu zkontrolujeme, seřídíme, vyčistíme a oživíme, aby byla stále krásná a v dobré kondici.

zobrazit detail
vybirame 2.JPG

Jak funguje bioklimatická pergola?

Bioklimatická neboli lamelová pergola OPERA/VISION nejmodernější trend mezi pohyblivými pergolami. Jak funguje a se dozvíte v tomto článku. 

zobrazit detail
novinky_ico_galatea.jpg

PERGOLA VELIKOSTI PLAVECKÉHO BAZÉNU

Největší bioklimatická pergola v České republice má rozměry plaveckého bazénu. Luxusní lamelová pergola OPERA realizovaná na zakázku je součástí hotelu GALATEA v Kosmonosech u Mladé Boleslavi.

zobrazit detail
nahled.JPG

STAVEKO nový showroom

Pokračujeme ve výstavbě nového, moderního zázemí naší společnosti. Sklady, výrobní prostory, nový showroom a zázemí naší společnosti roste jen kousek od stávajících prostor. Stále nás naleznete v Horních Ředicích mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Letos na jaře jsme otevřeli zcela nový showroom, kde Vám pergoly rádi ukážeme. Přijeďte se podívat a posedět pod pergolou Pratic. Těšíme se na vás.

zobrazit detail
clanek hlinikove pergoly.JPG

Hliníkové pergoly posuvné

Pozvedněte Váš pobyt venku na jedinečný zážitek dostupný každý den. Hliníkové pergoly nabízejí široké možnosti využití. Pro každého, co potřebuje. Právě ta Vaše pergola může být příjemným zastřešením terasy, luxusním posezením na zahrádce restaurace, romantickým zahradním altánem, praktickým krytím pro auto, ale i moderním kancelářským i relaxačním prostorem. Je jen na Vás, kterou variantu si vyberete. 

zobrazit detail
NOMO web (Custom) (002).jpg

PRATIC by STAVEKO

 Pergoly to je moderní obytný exteriér a relaxační prostor. Pergoly stmelují rodinu. Luxusní pergoly na míru přímo od italského výrobce PRATIC

zobrazit detail
Vystrizek.PNG

Proč pergolu s pohyblivou střechou?

Výhody zcela nepromokavých pergol s pohyblivou střechou - skvěle vypadají a ještě lépe slouží. Poskytují stín i plnohodnotnou ochranu před nepříjemným deštěm a větrem. Pobyt a relaxace venku - jedinečný zážitek dostupný každý den. Velký výběr typů a konstrukcí pergol s pohyblivou střechou.

zobrazit detail
novinky_ico.jpg

Záruka 5 let na naše produkty

S pergolami a dalšími výrobky od STAVEKO TRADE máte jistotu 5leté záruky, případný záruční i pozáruční servis je pro nás samozřejmostí. Není pergola jako pergola....pergoly PRATIC jsou luxusní, kvalitní, skvěle vypadají a ještě lépe slouží.

zobrazit detail
postup_resized215x215fit.jpg

Od poptávky k realizaci

Aneb co je nutné před tím, než si poprvé spokojeně sednete pod svoji novou pergolu....

 

zobrazit detail
DSC_0034_2 - kopie.JPG

Lamelové pergoly

 Objevte výhody komfortního venkovního bydlení bez ohledu na počasí. Lamelové bioklimatické pergoly poskytují dokonalou ochranu před nepříznivým počasím, celoroční využití. Přečtěte si o nich více.

zobrazit detail
slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy