Články

Instalace pergoly v restauraci.jpg

Pohyblivé pergoly pro hotely, restaurace a kavárny

Díky mnohaletým zkušenostem s instalacemi pohyblivých pergol Pratic disponujeme řadou osvědčených technických řešení pro široké spektrum zákazníků, kteří mají přesně specifikované požadavky na využití venkovních prostor.

zobrazit detail
IMG_3250 (Custom) (002).JPG

Doporučený servis a čištění

Jarní hygiena pro Vaši pergolu. Nepodceňujte pravidelný servis , čištění i seřízení vašich pergol. Vaši pergolu zkontrolujeme, seřídíme, vyčistíme a oživíme, aby byla stále krásná a v dobré kondici. U dřevěných pergol nabízíme servis v podobě nátěrů a renovace konstrukcí.

zobrazit detail
vybirame 2.JPG

Jak funguje bioklimatická pergola?

Bioklimatická neboli lamelová pergola OPERA/VISION moderní trend mezi pohyblivými pergolami. Jak funguje a se dozvíte v tomto článku. NOVINKA - okno do nebe BRERA - stahovací lamely. Vysoká kvalita, precizní design a vysoká užitná hodnota to jsou pergoly OPERA,VISION,BRERA.

zobrazit detail
novinky_ico_galatea.jpg

PERGOLA VELIKOSTI PLAVECKÉHO BAZÉNU

Největší bioklimatická pergola v České republice má rozměry plaveckého bazénu. Luxusní lamelová pergola OPERA realizovaná na zakázku je součástí hotelu GALATEA v Kosmonosech u Mladé Boleslavi.

zobrazit detail
nahled.JPG

STAVEKO nový showroom

Pokračujeme ve výstavbě nového, moderního zázemí naší společnosti. Sklady, výrobní prostory, nový showroom a kanceláře naleznete vedle stávajících prostor. Sídlíme v Horních Ředicích mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Letos na jaře jsme otevřeli zcela nový showroom, kde Vám pergoly rádi ukážeme. Připravte se včas na novou sezónu, přijeďte se podívat i posedět pod pergolou Pratic. Těšíme se na vás. Víkend též není problém. NOVINKA BRERA v showroomu - bioklimatická pergola s plně stahovacími lamelami.

zobrazit detail
clanek hlinikove pergoly.JPG

Hliníkové pergoly posuvné

Žijte venku bez omezení, grilujte když máte chuť bez ohledu na počasí. Hliníkové pergoly Pratic nabízí široké možnosti využití. Pro každého, co potřebuje. Právě ta Vaše pergola může být příjemným zastřešením terasy, luxusním posezením na zahrádce restaurace, romantickým zahradním altánem, praktickým stáním pro auto, ale i moderním kancelářským a motivačním prostorem. Je jen na Vás, kterou variantu si vyberete. 

zobrazit detail
NOMO web (Custom) (002).jpg

PRATIC by STAVEKO

 Pergoly to je moderní obytný exteriér a relaxační prostor. Pergoly stmelují rodinu. Luxusní pergoly na míru přímo od italského výrobce PRATIC

zobrazit detail
Vystrizek.PNG

Proč pergolu s pohyblivou střechou?

Výhody zcela nepromokavých pergol s pohyblivou střechou - skvěle vypadají a ještě lépe slouží. Poskytují stín i plnohodnotnou ochranu před nepříjemným deštěm a větrem. Pobyt a relaxace venku - jedinečný zážitek dostupný každý den. Velký výběr typů a konstrukcí pergol s pohyblivou střechou.

zobrazit detail
novinky_ico.jpg

Záruka 5 let na naše produkty

S pergolami a dalšími výrobky od STAVEKO TRADE máte jistotu 5leté záruky, případný záruční i pozáruční servis je pro nás samozřejmostí. Není pergola jako pergola....pergoly PRATIC jsou luxusní, kvalitní, skvěle vypadají a ještě lépe slouží.

zobrazit detail
postup_resized215x215fit.jpg

Od poptávky k realizaci

Aneb co je nutné před tím, než si poprvé spokojeně sednete pod svoji novou pergolu....

 

zobrazit detail