Lamelové pergoly

objevte kouzlo bioklimatických pergol

Luxusní a moderní lamelová (bioklimatická) pergola té nejvyšší kvality OPERA/VISION plnohodnotně zvětší váš obytný prostor. Pergola OPERA/VISION pozvedne každodenní pobyt venku na příjemný zážitek dostupný každý den, bez ohledu na počasí. Lamelová (bioklimatická) pergola chrání před sluncem, větrem, deštěm ( 100% vodotěsné a nehlučné lamely) i sněhem, kvalitní zpracování a originální design. Natáčecí lamely zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a příjemné klima pod pergolou. NOVINKA BRERA 2019 - lamelová pergola se stahovací střechou.

107_07_opera_1424104435.jpg

Lamelová pergola Opera

Plnohodnotné rozšíření moderního obytného prostoru. Bioklimatická pergola zajistí příjemné klima za každého počasí. Hliníkové lamely spolehlivá ochrana před sluncem, deštěm i sněhem, celoroční využití. Integrované screenové rolety, či skla uzavírají pergolu pro maximální soukromí a ochranu před nepříznivým počasím. Precizní zpracování, kvalita a dokonalý design.

detail produktu
Vision_PRATIC.jpg

Lamelová pergola Vision

Luxusní, moderní a elegantní lamelová pergola s celoročním využitím. Hliníkové lamely tvoří zcela nepromokavou střechu, chrání před sluncem a zároveň umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu. Bioklimatická pergola to je život venku za každého počasí,možnost doplnění bočních bezrámových skel, infrazářičů a teplometů.

detail produktu
slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy