Lamelové pergoly

Kouzlo celoročních bioklimatických pergol...

Italské bioklimatické pergoly s bezkonkurenční vodotěsností i nosností střechy OPERA,  BRERA a nová CARRERA (zatížení sněhem až 320 kg/m2). Moderní lamelová bioklimatická pergola spolehlivě ochrání váš osobní prostor před sluncem, teplem, větrem deštěm i sněhem. Dva systémy bioklimatických pergol OPERA a BRERA umožňují otážení lamel okolo své osy nebo jejich kompletní odsunutí - stažení. Pergola CARRERA představuje přorozenou harmonii světla i stínu, lamely se vzájemně natáčí a překrývají podle přirozeného pohybu slunce. Pergoly PRATIC to jsou funkční, vodotěsné střechy. V kombinaci s širokou škálou příslušenství (screenové rolety, skla, infrazářiče Bromic) se bioklimatické pergoly stávají moderním obytným prostorem a bez ohledu na počasí i roční dobu.  Privátní i komerční prostory.

Bioklimatická pergola Carrera.png

CARRERA - nová lamelová pergola

Pergola CARRERA - Cabrio Style. První bioklimatická pergola s kombinací fixních a pohyblivých lamel. Nová pergola CARRERA je dokonalá harmonie světla a stínu. Hliníkové lamely se mohou vzájemně natáčet i překrývat podle přirozeného pohybu slunce. Lamely se vzájemně překrývají ve dvou rovinách což dodává lamelové střeše rafinovaný trojrozměrný efekt.

zobrazit detail
Vystrizek.JPG

BRERA - stahovací lamely

Bioklimatická pergola BRERA  se stahovacími lamelami umožní dokonalý výhled na nebe, zajistí stín s cirkulací vzduchu, nebo vytvoří 100% nepromokavou střechu. Dokonalá technika, tichý provoz a absolutní vodotěsnost stahovací střechy v elegantním balení. BRERA - okno do nebe

zobrazit detail
107_07_opera_1424104435.jpg

Opera - natáčecí lamely

Bioklimatická pergola OPERA zajistí příjemné klima za každého počasí. Hliníkové natáčecí lamely jsou zcela vodotěsné. Integrované screenové rolety ukryté přímo v rámu pergoly. Precizní zpracování, kvalita a vysoká nosnost střechy.

zobrazit detail
Vision_PRATIC.jpg

Vision - lamelová pergola

Luxusní, moderní a elegantní lamelová pergola VISION s celoročním využitím. Hliníkové lamely  tvoří zcela nepromokavou střechu, chrání před sluncem a zároveň umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu. Bioklimatická pergola to je život venku za každého počasí, možnost doplnění bočních bezrámových skel, infrazářičů a teplometů.

zobrazit detail