Lamelové pergoly

objevte kouzlo bioklimatických pergol

 

Luxusní a moderní lamelová (bioklimatická) pergola té nejvyšší kvality OPERA/VISION, nebo nová BRERA zajímavě zvětší váš obytný prostor. Pergola OPERA/VISION/BRERA pozvedne každodenní pobyt venku na příjemný zážitek dostupný každý den, bez ohledu na počasí. Lamelová (bioklimatická) pergola chrání před sluncem, větrem, deštěm (100% vodotěsné a nehlučné lamely) i sněhem, precizní zpracování a originální design. Natáčecí, či stahovací lamely zajišťují optimální cirkulaci vzduchu i příjemné klima pod pergolou i v horkých letních dnech. NOVINKA BRERA 2019 - " okno do nebe" jedinečná lamelová pergola se stahovací střechou.

Vystrizek.JPG

Lamelová pergola BRERA

Natáčecí a plně stahovatelné lamely nové pergoly BRERA  vyhoví vašim potřebám za každého počasí. Pergola kombinuje výhody klasických bioklimatických pergol s možností kompletního stažení hliníkové střechy. Dokonalé detaily, tichý provoz a absolutní vodotěsnost stahovací střechy v elegantním, moderním balení. BRERA - okno do nebe. Nově v našem showroomu, přijďte se podívat.

zobrazit detail
107_07_opera_1424104435.jpg

Lamelová pergola Opera

Plnohodnotné rozšíření moderního obytného prostoru. Bioklimatická pergola OPERA zajistí příjemné klima za každého počasí. Hliníkové lamely spolehlivá ochrana před sluncem, deštěm i sněhem, celoroční využití. Integrované screenové rolety, či skla uzavírají pergolu pro maximální soukromí a ochranu před nepříznivým počasím. Precizní zpracování, kvalita a dokonalý italský design.

zobrazit detail
Vision_PRATIC.jpg

Lamelová pergola Vision

Luxusní, moderní a elegantní lamelová pergola s celoročním využitím. Hliníkové lamely  tvoří zcela nepromokavou střechu, chrání před sluncem a zároveň umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu. Bioklimatická pergola to je život venku za každého počasí,možnost doplnění bočních bezrámových skel, infrazářičů a teplometů.

zobrazit detail