Lamelové pergoly

objevte kouzlo natáčecích hliníkových lamel

Luxusní a moderní lamelová (bioklimatická) pergola plnohodnotně zvětší váš obytný prostor. Pergola OPERA/VISION pozvedne každodenní pobyt venku na příjemný zážitek dostupný každý den, bez ohledu na počasí. Lamelová (bioklimatická) pergola chrání před sluncem, větrem, deštěm ( 100% vodotěsné) i sněhem. Natáčecí lamely zajišťují optimální cirkulaci vzduchu a příjemné klima pod pergolou. 

107_07_opera_1424104435.jpg

Lamelová pergola Opera

Plnohodnotné rozšíření moderního obytného prostoru, spojení interiéru s exteriérem. Luxusní lamelová pergola pro náročné s bezúdržbovým provozem. Hliníkové lamely spolehlivá ochrana před sluncem, deštěm i sněhem, celoroční využití. Integrované screenové rolety uzavírají pergolu pro maximální soukromí a ochranu před nepříznivým počasím. 

detail produktu
Vision_PRATIC.jpg

Lamelová pergola Vision

Luxusní, moderní a elegantní lamelová pergola s celoročním využitím. Hliníkové lamely tvoří zcela nepromokavou střechu, chrání před sluncem a zároveň umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu. Život venku za každého počasí,možnost doplnění bočních bezrámových skel, infrazářičů a teplometů.

detail produktu
slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy