Vytváříme radost ... 

Náš příběh

"Psal se rok 2011. Česká ekonomika se po celosvětové krizi vracela do normálu a my jsme věděli, že je ta pravá chvíle vystoupit ze zajetých kolejí a pustit se do něčeho zcela nového. Lenku její bohaté zkušenosti ze zahraničních společností  vždy táhly k obchodu. Já se základy ekonomie a zkušenostmi ze stavebnictví chtěl zase budovat něco hmatatelného. Po několika jednáních v italské společnosti Pratic, která právě vstupovala do éry velkého rozvoje, jsme společně s mojí ženou Lenkou založili společnost STAVEKO TRADE. Za veškeré úspory i půjčku pořídili základní vybavení. Z improvizované kanceláře  v obývacím pokoji jsme začali dělat osvětu systému pohyblivých pergol, který v Čechách téměř nikdo neznal. S Lenkou jsme spolu zastali všechny profese - obchod, marketing, účetnictví i projekci. Pohyblivé, funkční pergoly jsme z moderního výrobního závodu, ležícího nedaleko italského Udine, sami vozili až k zákazníkům. S jedním šikovným technikem i ochotnými kamarády jsme se pouštěli do prvních nesmělých instalací.

Jedinečný, vstřícný přístup, servis našim zákazníkům a kvalitní, moderní pergoly sklízely pozitivní ohlasy. Kladné reference našich zákazníků nám přinášely nové možnosti a pod spojením slov „pohyblivé pergoly“ jsme po dvou sezónách mohli prezentovat již desítky realizovaných projetů. Se zvyšujícím se počtem spokojených zákazníků se postupně rozšiřoval náš tým a zároveň rostly nároky na prostor potřebný k prezentaci, výrobě i skladování našich pergol, jejichž výhradním dodavatel je společnost Pratic. Z obývacího pokoje a garáže jsme se přes pronajaté prostory přesunuli do vlastního areálu u sjezdu č. 144 dálnice D35 na Pardubicku. Rozvíjíme i vlastní výrobní prostory tak, abychom byli schopní nabídnout vždy komplexní realizace na míru, či případně další požadavky našich milých zákazníků.

Současné STAVEKO TRADE se specializuje na kvalitní řešení venkovních prostor s využitím pohyblivých pergol  italského výrobce Pratic, který je naším hlavním partnerem. Na trhu moderních pergol nekonkurujeme nízkou cenou, nýbrž vysokou kvalitou, smyslem pro detaily i profesionálním servisem. Důležitý je pro nás přátelský přístup k naším zákazníkům a máme radost z námi realizovaných projektů."

Tomáš Kotfald

spolumajitel

 

 

chytrá pergola STAVEKO

 

 

     Víme, co vám nabízíme.


S naší pohyblivou pergolou Fusion

trávíme ty nejhezčí rodinné chvíle.

 

 

Pratic by STAVEKO TRADE

Naším hlavním partnerem pro pohyblivé systémy střech je italská originální společnost Pratic, která pro vás více než 50 let vyvíjí a vyrábí unikátní pergoly s pohyblivým zastřešením, venkovní rolety a další nadstandardní stínící techniku.

Tisíce vyrobených pergol a jejich provoz ve všech koutech světa umožňují společnosti neustálý technický vývoj a zdokonalování produktů. Díky výhradnímu využití dílů z vlastní výroby nejsou výrobky Pratic omezeny po technické ani vzhledové stránce, jak tomu bývá při použití univerzálních komponentů. 

Veškeré produkty společnosti Pratic jsou vyráběny v nových, moderních prostorách o ploše 20.000m2. Pratic podle své filozofie spolupracuje s ověřenými partnery a dává přednost trvalým a pevným obchodním vztahům s vybranými společnostmi. U nás ve STAVEKO TRADE respektujeme preciznost výrobků Pratic a se stejnou pečlivostí zajišťujeme komplexní služby od vypracování návrhu, přes dodávku a montáž až po pravidelný servis. K dokonalým výrobkům Pratic, které tvoří základ našeho úspěchu, vybíráme a dodáváme příslušenství stejné kvality.