Dáváme prostoru smysl

Náš příběh..

"Psal se rok 2011.. Česká ekonomika se po celosvětové krizi vracela do normálu a my jsme věděli, že je ta pravá chvíle vystoupit ze zajetých kolejí a pustit se do něčeho zcela nového. Lenku její bohaté zkušenosti ze zahraničních společností  vždy táhly k obchodu. Já se základy ekonomie a zkušenostmi ze stavebnictví chtěl zase budovat něco hmatatelného. Po několika jednáních v italské společnosti Pratic, která právě vstupovala do éry velkého rozvoje, jsme společně  založili společnost STAVEKO TRADE. Za veškeré úspory i půjčku pořídili základní vybavení. Z improvizované kanceláře  v obývacím pokoji jsme začali dělat osvětu systému pohyblivých pergol, který v Čechách téměř nikdo neznal. S Lenkou jsme spolu zastali všechny profese - obchod, marketing, účetnictví i projekci. Pohyblivé, funkční pergoly jsme z moderního výrobního závodu, ležícího nedaleko italského Udine, sami vozili až k zákazníkům. S jedním šikovným technikem i ochotnými kamarády jsme se pouštěli do prvních nesmělých instalací.

Naše nadšení, radost i  vstřícný přístup ,servis našim milým zákazníkům a kvalitní, moderní pergoly sklízely pozitivní ohlasy. Kladné reference našich zákazníků nám přinášely nové možnosti a pod spojením slov „pohyblivé pergoly“ jsme po dvou sezónách mohli prezentovat již desítky realizovaných projetů. Se zvyšujícím se počtem spokojených zákazníků se postupně rozšiřoval náš tým a zároveň rostly nároky na prostor potřebný k prezentaci, výrobě i skladování našich pergol, jejichž výhradním dodavatel je společnost Pratic. Z obývacího pokoje a garáže jsme se přes pronajaté prostory přesunuli do vlastního areálu Staveko Trade Horní Ředice 170 u sjezdu č. 144 dálnice D35.  Máme vlastní velký showroom i výrobní prostory , abychom byli schopní nabídnout vždy komplexní realizace na míru i sladili přání našich zákazníků s našimi technickými možnostmi

Současné STAVEKO TRADE se specializuje na funkční řešení venkovních prostor s využitím pohyblivých , nebo bioklimatických pergol italského výrobce Pratic, který je stále naším hlavním partnerem. Pobyt venku bez omezení, ochrana před sluncem, spalujícím horkem i deštěm. Naše bioklimatické pergoly snesnou i velké zatížení sněhem, lze využívat celoročně. Na trhu moderních pergol nekonkurujeme nízkou cenou, nýbrž vysokou kvalitou, smyslem pro detaily i profesionálním, spolehlivým servisem. Důležitý je pro nás přátelský přístup k našim zákazníkům. Radost nám dělají spokojení zákazníci a realizované projekty."

Lenka a Tomáš Kotfaldovi

Majitelé

 

 

chytrá pergola STAVEKO

 

 

     Víme, co vám nabízíme.


S naší pohyblivou pergolou Fusion

trávíme ty nejhezčí rodinné chvíle.

 

 

Pratic by STAVEKO TRADE

Naším hlavním partnerem a dodavatelem pergol i pohyblivých střech je italská originální společnost Pratic, která pro vás více než 50 let vyvíjí a vyrábí unikátní pergoly s pohyblivým zastřešením, venkovní rolety a další nadstandardní stínící techniku.

Tisíce vyrobených pergol a jejich provoz ve všech koutech světa umožňují společnosti neustálý technický vývoj a zdokonalování produktů. Díky výhradnímu využití dílů z vlastní výroby nejsou výrobky Pratic omezeny po technické ani vzhledové stránce, jak tomu bývá při použití univerzálních komponentů. 

Veškeré produkty a pergoly společnosti Pratic jsou vyráběny v nových, moderních prostorách o ploše 30.000m2. Pratic podle své filozofie spolupracuje s ověřenými partnery a dává přednost trvalým i pevným obchodním vztahům s vybranými spolehlivými partnery. U nás ve STAVEKO TRADE respektujeme preciznost výrobků Pratic a se stejnou pečlivostí zajišťujeme komplexní služby od vypracování návrhu, přes dodávku i montáž až po pravidelný servis. K dokonalým výrobkům Pratic, které tvoří základ našeho úspěchu, vybíráme a dodáváme příslušenství stejné kvality.