o nás 

Stavíme dokonalé pergoly

Pergola je pro nás místo určené k relaxaci a odpočinku, ale i prostor pro setkání s rodinou a s přáteli. Spojili jsme jedno s druhým a založili firmu, která dodává a staví luxusní pergoly na míru. Pergoly pro vás.. Dáváme prostoru smysl za každého počasí. Specializujeme se na italského dodavatele luxusních pergol s pohyblivou střechou PRATIC a nabízíme i možnost výroby  vlastních atypických konstrukcí na míru ( hliník, dřevo, ocel).

 

 


Tato pergola je naše,
jmenuje se FUSION. 

Víme, co vám nabízíme.

Jsme rodinná společnost
s vlastním výrobním zázemím.
 

 

 

 


Poradíme, změříme


Navrhneme


PostavímeServisujeme

 

Výrobce luxusních pergol PRATIC - Kvalita, precizní design, bezúdržbový provoz, zcela nepromokavá odolná střecha, vše vyráběné na míru přímo v Itálii u výrobce, přesně dle konkrétní objednávky. Každá pergola je jedinečná a splňuje potřeby i přání svých majitelů.

 

STAVEKO TRADE Luxusní pergoly Pratic

Pergoly pro vás osobně vozíme.  Pečujeme o ně od převzetí ve výrobě až po předání u vás.
Často nás tak můžete potkat na trase mezi Českou republikou a Itálií…

 
A pokud zrovna nestavíme pergoly, cestujeme s naším oblíbeným karavanem. 
Škoda jen, že na ten ještě pohyblivá pergola PRATIC neexistuje.
 

Pratic by STAVEKO

Naším hlavním partnerem pro pohyblivé systémy střech je italská společnost PRATIC, která pro vás více než 50 let vyvíjí a vyrábí unikátní pergoly s pohyblivým zastřešením, venkovní rolety a další nadstandartní stínící techniku.

Tisíce vyrobených pergol a jejich provoz ve všech koutech světa umožňují společnosti neustálý technický vývoj a zdokonalování produktů. Díky výhradnímu využití dílů z vlastní výroby nejsou výrobky PRATIC omezeny po technické ani vzhledové stránce, jak tomu bývá při použití univerzálních komponentů.

Veškeré produkty společnosti PRATIC jsou vyráběny v nových, moderních prostorách o ploše 10.000m2, kam se výroba přestěhovala z původního sídla v průmyslové zóně italského města Udine. PRATIC podle své filosofie spolupracuje se zodpovědnými partnery a dává přednost trvalým a pevným obchodním vztahům. Ve STAVEKO TRADE respektujeme dokonalost výrobků Pratic a se stejnou pečlivostí zajišťujeme komplexní služby od vypracování návrhu, přes dodávku a montáž až po pravidelný servis. K dokonalým výrobkům PRATIC, které tvoří základ našeho úspěchu, vybíráme a dodáváme příslušenství stejné kvality.

Rychlý kontakt

Pro více informací volejte 775 717 979, nebo využijte rychlý formulář.

slide1
konzultace a návrhy zdarma
Pomůžeme vám s návrhem nejlepšího řešení.

Realizujte vaše představy s námi.

slide1
PERGOLA GALATEA
Největší bioklimatická pergola v České republice

Má rozměry plaveckého bazénu.

slide2
Údržba a servis
Připravte vaši pergolu na novou sezónu.

Zajišťujeme pravidelný záruční i pozáruční servis, čištění a údržbu.

slide1
NAŠE SLUŽBY
Vytváříme moderní a funkční řešení na míru.

Zajišťujeme kompletní realizace i stavební přípravy