Lamelové pergoly

objevte kouzlo bioklimatických pergol

 

Luxusní, moderní bioklimatická pergola té nejvyšší kvality. Využití moderních a funkčních stínících technologií v dokonalé harmonii s jedinečným italským designem. Pergola OPERA /VISION nebo unikátní BRERA se stahovací lamelovou střechou doplní Vaši terasu o spolehlivý stínící prvek i zajímavě zvětší obytný prostor. OPERA/BRERA/VISION pozvedne každodenní pobyt venku na příjemný zážitek dostupný každý den bez ohledu na počasí.

Lamelová (bioklimatická) pergola spolehlivě ochrání prostor před sluníčkem, deštěm, větrem. Lamely natáčecí u modelu OPERA /VISION i stahovací u modelu BRERA jsou 100 % vodotěsné, jsou určené též k zatížení sněhem (nosnost až 200kg/m2). V kombinaci s bočními screenovými roletami poskytne OPERA i BRERA ochranu i před větrem, nízkým sluncem, nebo slouží k ochraně soukromí. Natáčecí nebo plně stahovací lamely zajištují optimální cirkulaci vzduchu a příjemné klima pod pergolou i v horkých letních dnech. Pergoly OPERA, BRERA,VISION - to je elegantní design, kvalitní systémy a precizní zpracování každého detailu. Přijeďte se podívat do našeho showroomu (Horní Ředice 170)  a vyberte si právě tu svoji pergolu.

Vystrizek.JPG

Lamelová pergola BRERA

Natáčecí a plně stahovatelné lamely nové pergoly BRERA  vyhoví vašim potřebám za každého počasí. Pergola kombinuje výhody klasických bioklimatických pergol s možností kompletního stažení hliníkové střechy. Dokonalé detaily, tichý provoz a absolutní vodotěsnost stahovací střechy v elegantním, moderním balení. BRERA - okno do nebe. Nově v našem showroomu, přijďte se podívat.

zobrazit detail
107_07_opera_1424104435.jpg

Lamelová pergola Opera

Plnohodnotné rozšíření moderního obytného prostoru. Bioklimatická pergola OPERA zajistí příjemné klima za každého počasí. Hliníkové lamely spolehlivá ochrana před sluncem, deštěm i sněhem, celoroční využití. Integrované screenové rolety, či skla uzavírají pergolu pro maximální soukromí a ochranu před nepříznivým počasím. Precizní zpracování, kvalita a dokonalý italský design.

zobrazit detail
Vision_PRATIC.jpg

Lamelová pergola Vision

Luxusní, moderní a elegantní lamelová pergola s celoročním využitím. Hliníkové lamely  tvoří zcela nepromokavou střechu, chrání před sluncem a zároveň umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu. Bioklimatická pergola to je život venku za každého počasí,možnost doplnění bočních bezrámových skel, infrazářičů a teplometů.

zobrazit detail